Tatínek budoucího studenta se na nás obrátil s prosbou o zveřejnění textu níže.
Od letošního září budeme řešit otázku každodenního dojíždění na střední školu do Pardubic a stávající spoje veřejné dopravy nenabízí ideální variantu. Chtěl jsem se proto zeptat, zda někdo z Vysočáků nestojí před podobnou otázkou a případně by neměl zájem zkusit hledat řešení společně.
Kontakt na mne je k dispozici na vyžádání v kanceláři Obecního úřadu.