RSS Přihlásit se k odběru novinek znak minimapa

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Zpravodaj > Diskuze > Diskuze - původní > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Pravidla diskuzního fóra

Cílem tohoto fóra je poskytnout prostor, kde se lidé mohou setkávat a vyměňovat si své názory, zkušenosti, rady či postřehy.
Aby tento prostor mohl existovat, musí v něm platit určitá pravidla. Tím, že člověk vstupuje do diskuse, vyjadřuje souhlas s těmito pravidly a zavazuje se je dodržovat. V opačném případě si administrátor vyhrazuje právo bez předchozího upozornění mazat nevhodné příspěvky či jejich části popř. odepřít přístup tomu, kdo je opakovaně porušuje.
Základní pravidla jsou tři:
1. dodržování zákonů (porušením zákona je např. vyzývání k násilí či potlačování práv, hanobení rasy, národa a přesvědčení),
2. zákaz zneužívání tohoto prostoru ke spamování či komerčním aktivitám
3. a zejména obyčejná slušnost.
Připomínám, že pro seriózní diskuzi je dobré se podepsat pravým jménem.

Ing. Jiří Horák, starosta obce

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 31. 8. 2013 10:57
  Josef Horký
  Fotbalisti

  Má pravdu ten chlapec


 • 31. 8. 2013 9:23
  Tomáš Kulhánek
  Fotbalisti

  Ze zápisu ze zasedání zastupitelstva obce Vysoká nad Labem: "Paní Pellarová řekla, že podle jejího názoru fotbalisti jsou primabaleríny."

  Zajímavý, oficiálně zveřejněný názor od vrcholného představitele obce na část svých občanů a potencionálních voličů. Na skupinu lidí, která svým počínáním zajišťuje obci dobré jméno daleko za hranicemi Vysoké nad Labem.


 • 27. 8. 2013 11:57
  Karolina Novotná
  Rybí hody

  Dobrý den, rády bych se zeptala, zda se budou letos konat rybí hody.
  Děkuji.


 • 25. 8. 2013 23:18
  Diskutér
  Odbočka do Opatovic

  Zetore, tady nejde jenom o Opatovice, ale když budu chtít jet na Prahu či Pardubice, musím to objet několikakilometrovou objížďkou. To, že někdo nemá řidičák, neznamená, že mu taková blbost nemusí vadit. Aspoň, že se najde nějaký uvědomělý, ctihodný občan a značku pravidelně ničí a hází do příkopu, tímto mu za to děkuji.

  Ad jet rovně přes křižovatku u Opatovic: Takže se takto stejně dostanu do Opatovic. Co tedy řeší tolik diskutovaný zákaz odbočení?


 • 25. 8. 2013 22:38
  Jiří Horák - Moderátor
  Špatný čas hlášení

  Máte pravdu, omlouvám se. Příště budu pozornější.
  Jiří Horák


 • 25. 8. 2013 16:10
  divak vysockého fotbalu

  Pane starosto, bylo by dobré se občas podívat na stranky vysockého fotbalu.Jelikož dnešní zapas není od 17:00 ale od 18:00.Takže pro příště, bud te tak hodný,a radši se podívejte na stranky vysockého fotbalu než něco povíte(nahrajete) do rozhlasu:).


 • 6. 8. 2013 13:20
  M. Nečasová

  Pane Zetore, nendadávejte starostovi, řeší to, nač jej spousta lidí upozornila. Že Vám ta situace nevadí a přijde Vám v pohodě, neznamená, že ostatní budou stejného názoru. Pokud máte nějaké podněty k řešení, tak je panu starostovi předejte.
  Pane Krátký, to je dobrý tip :).


 • 6. 8. 2013 12:00
  zetor

  Pod tou nesmyslnou peticí je podepsáno 98% lidí, co ani nemají řidičák. Starosto, kdyby jste se raději zabýval nečím kloudným, ne takovýhlema kravinama, co z toho máte? Kdo se do Opatovic chce dostat, tak se na nějakou pitomou značku stejně může pokojně vykašlat. Pak se hold nemůžem divit, že se v tomhle státě neřeší podstatné problémy, když se pořád najdou jedinci, kteří nesmysly zatěžují českou byrokracii.

  S pozdravem...


 • 5. 8. 2013 20:00
  Lukáš Krátký

  Průjezd křižovatkou směrem do Opatovic můžete v klidu projet, aniž by jste porušily nesmyslnou značku, tak že ji projedete rovně do ulice Ve Střídni. Nesmí se do křižovatky najet kolmo k původní silnici jak je normální ale šikmo, což v osobáku výhled neomezuje. Vyjedete akorát kousek dál z prava.


 • 29. 7. 2013 16:47
  Markéta Nečasová

  Ano, je to nesmysl. A je to zbytečné a brutální omezení lidí z okolních vesnic, jak napsal pan starosta do námitky. Já teď jezdím občas okolo a ta značka je zakrytá, nevím kým, ale tudíž tam vlastně není :). Doufám, že se to nějak rozumně vyřeší. Přijde mi totiž, že někdo zneužil toho, že mezi Vysokou a Opatovicemi je hranice krajů. A tak se to podařilo spáchat v tichosti. Možná tomu tak není, ale každopádně mi nepřijde normální, aby starosta jedné obce neinformoval starostu jiné obce o záměru takto omezit v pohybu tolik lidí, kteří jim v podstatě mohou do vesnice přinášet i peníze a pod.


TOPlist