RSS Přihlásit se k odběru novinek znak minimapa

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
28
Co se děje o prodlouženém víkendu 26.10. - 28.10.2019
29
Časosběrné video ze stavění přetlakové haly
30 31
Lampionový průvod strašidel 2019
Hlášení čtvrtek 31.10. v 15 a v 16 hodin
1
Penzion Hubert nabízí rozvoz obědů
2
Co se děje o víkendu 2. 11. a 3.11.2019
3
Co se děje o víkendu 2. 11. a 3.11.2019
4 5 6 7
Dotace z rozpočtu obce pro rok 2020
8 9
Co se děje o víkendu 9.11. a 10.11.2019
Hlášení sobota 9.11.2019, 13 hodin
10
Co se děje o víkendu 9.11. a 10.11.2019
11 12
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
13
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
14
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
15
Dnes pečená husa na Hubertu
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
16
Co se děje o víkendu 16.11. a 17.11.2019
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
17
Co se děje o víkendu 16.11. a 17.11.2019
Připomínka 30. výročí 17. listopadu 1989
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
18
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
19
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
20
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
21
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
22
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
23
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
24
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
25
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
26
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
27
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
28
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
29
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
30
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
1
Adventní tvoření a zpívání 2019
Vyhlášení výběrového řízení na pacht klubovny u hřiště
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Co se děje o víkendu 19. a 20. října 2019

Co se děje o víkendu 19. a 20. října 2019



Datum konání:
19.10.2019
Datum ukončení:
20.10.2019

Sobota 19.10.2019

  • Sportovní hala:
  • 08:30 a 10:15 hodin - basketbalové utkání U12: BK NAPOS Vysoká nad Labem vs. Adfors Litomyšl
  • 12:00 a 14:00 hodin - basketbalové utkání U17: BK NAPOS Vysoká nad Labem vs.Sokol Josefov
  • 16:00 hodin - basketbalové utkání  mužů: BK NAPOS Vysoká nad Labem vs.Sokol Kbely
  • Fotbalové hřiště:
  • 10:00 hodin - fotbalové utkání FK Vysoká nad Labem mladší přípravka vs. MFK Nové Město nad Metují
  • 12:00 hodin - fotbalové utkání FK Vysoká nad Labem mladší přípravka vs. FK Náchod
  • 15:30 hodin - mistrovské fotbalové utkání FK Vysoká nad Labem "A" vs RMSK Cidlina/Nový Bydžov "A".

Neděle 20.10.2019

  •  Sportovní hala:
  • 09:00 hodin - basketbalové utkání žen: BK NAPOS Vysoká nad Labem vs. Jiskra Havlíčkův Brod
  • 11:00 hodin - basketbalové utkání  mužů: BK NAPOS Vysoká nad Labem vs.BK Brandýs

Rozhledna Milíř je otevřena o víkendu v době od 11 do 18 hodin