Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28
Dokumentační video ze stavby D35
Možnosti pomoci obcím na Moravě postižených přírodní katastrofou
Prodej čerstvých jahod v pondělí 28.6.2021
29
Pomoc obcím na Moravě postižených tornádem
Zpravodaj 2/2021
30
Pomoc obcím na Moravě postižených tornádem
Dodatkové tabule na zastávkách
1
Pomoc obcím na Moravě postižených tornádem
Nový zpravodaj č 2/2021
2
Pomoc obcím na Moravě postižených tornádem
Nový zpravodaj č 2/2021
Fotografie z vítání občánků 2021
Očkování proti COVID-19
3
Pomoc obcím na Moravě postižených tornádem
Nový zpravodaj č 2/2021
Očkování proti COVID-19
4
Pomoc obcím na Moravě postižených tornádem
Nový zpravodaj č 2/2021
Očkování proti COVID-19
Nenašel někdo model vrtulníku?
5
Pomoc obcím na Moravě postižených tornádem
Putování za krásami lesa
Očkování proti COVID-19
6
Očkování proti COVID-19
7
Očkování proti COVID-19
Prodej jahod, meruněk a třešní ve středu 7.7.2021
8 9
Zamyšlení nad sekáním "zaplevelených" ploch
10 11
12 13
Prodej borůvek, okurek, rybízu a třešní
Hasiči rozpečetili pokladničku s penězi pro obce postižené tornádem
14
Ztratila se andulka
15 16
Prodejna potravin Hruška přijme prodavače/prodavačku
17 18
19 20 21 22 23 24 25
Sport bar u hřiště otevírá 25. července
26 27 28 29 30 31 1
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Co se děje o víkendu 6. a 7. dubna 2019

Co se děje o víkendu 6. a 7. dubna 2019



Datum konání:
6.4.2019
Datum ukončení:
7.4.2019

Sobota 6.4.2019

  • od 8:00 hodin - Ukliďme Česko. Sraz v 8 hodin u hasičského hangáru za obchodem Hruška
  • od 13:00  hodin, sportovní areál - Slavnostní otevření první etapy cyklostezky Hradec Králové - Pardubice
    • od 13 hodin bude otevřen sportovní areál, doprovodný program, občerstvení
    • v 15 hodin - slavnostní projevy, stříhání pásky a předání stezky veřejnosti, zahajovací jízda historických velocipedů, úvodní cyklojízda přítomných
    • v 16 hodin bude na galerii ve sportovní hale prezentace současného i budoucího stavu celé trasy
  • od 13:00 hodin - Zahájení sezóny na rozhledně Milíř
  • od 18:00 hodin, sportovní hala - mistrovské basketbalové utkání 2. ligy žen: BK NAPOS Vysoká nad Labem vs. BC Benešov

Neděle 7.4.2019

  • od 10:00 hodin, sportovní hala - mistrovské basketbalové utkání 2. ligy žen: BK NAPOS Vysoká nad Labem vs. BK Strakonice B
  • od 12:30 hodin, sportovní hala - mistrovské basketbalové utkání 2. ligy mužů: BK NAPOS Vysoká nad Labem vs. BK Kondoři Liberec
  • od 16:30 hodin, fotbalové hřiště - mistrovské fotbalové utkání mužů: FK Vysoká nad Labem "B" vs. SK Slavia Libřice