RSS Přihlásit se k odběru novinek znak minimapa

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Drobečková navigace

Úvod > Zpravodaj > Diskuze > Diskuze - původní > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Pravidla diskuzního fóra

Cílem tohoto fóra je poskytnout prostor, kde se lidé mohou setkávat a vyměňovat si své názory, zkušenosti, rady či postřehy.
Aby tento prostor mohl existovat, musí v něm platit určitá pravidla. Tím, že člověk vstupuje do diskuse, vyjadřuje souhlas s těmito pravidly a zavazuje se je dodržovat. V opačném případě si administrátor vyhrazuje právo bez předchozího upozornění mazat nevhodné příspěvky či jejich části popř. odepřít přístup tomu, kdo je opakovaně porušuje.
Základní pravidla jsou tři:
1. dodržování zákonů (porušením zákona je např. vyzývání k násilí či potlačování práv, hanobení rasy, národa a přesvědčení),
2. zákaz zneužívání tohoto prostoru ke spamování či komerčním aktivitám
3. a zejména obyčejná slušnost.
Připomínám, že pro seriózní diskuzi je dobré se podepsat pravým jménem.

Ing. Jiří Horák, starosta obce

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 4. 8. 2012 22:17
  naštvaný návštěvník
  dnešní fotbal

  Po dlouhé době jsme se nechali zlákat a s dětmi jsme šli na dnešní fotbal.Že tam byla svatba nám nevadilo. Lidé si nosili maso a tak jsme si chtěli také dát. Jaké pro nás bylo překvapení, že maso je jen pro svatbu a nic jiného k jídlu není.Potom začali do udírny teprve dávat klobásy, které jsme nechtěli. Proč v rozhlase zvete občany na fotbal a obsluha nefunguje - jen pro výdělečnou činnost. Čí je to klubovna, soukromá nebo obecní. Kdy už obec udělá pořádek? Když to nevadí obci, proč to neřeší FK. Co je to za bordel. Už nás tam nikdo neuvidí.To byla poslední tečka.


 • 1. 7. 2012 21:35
  vysočák
  Hubert

  Očekáváním jsme čekali na otevření Huberta novým nájemcem. Dnes jsme tuto hospůdku navštívili a byli jsme velice mile. překvapeni. Vše nej, nej. Už víme, kam budeme se sousedy chodit na pivo. I dětem se tam líbilo. Obsluha příjemná a člověk má hned jiný pocit. Dole v klubovně nás již nikdy ten "ochotný pán" neuvidí, je to tam čím dál horší.
  Hubert můžeme jen doporučit všem. Pití a jídlo super.


 • 19. 6. 2012 8:02
  Jiří Horák - Moderátor
  Dotaz sportbar - odpověď

  Dobrý den, rozvrh akcí v klubovně je v sekci Sport v obci - Rozpis obsazení klubovny. Ke stažení je i zde: http://www.vysoka-nad-labem.cz/file.php?nid=934&oid=2778110
  S pozdravem Jiří Horák


 • 18. 6. 2012 12:13
  J. Janeček
  dotaz

  Dobrý den,

  zajímá mne, kde se na webových stránkách nachází informace o akcích ve sportbaru. V pátek jsme s rodinou šli na hřiště a sportbar byl uzavřen pro soukromou akci. Nechci hodnotit tuto situaci a jaký je problém místním načepovat pivo, dětem kofolu, ale příště bych se raději informoval předem na webu a zvolil bych jinou variantu.


 • 10. 6. 2012 20:26
  Tomáš
  Sportbar

  Petře je to od Tebe hezké, že chceš pomoci. Ty to ale nemůžeš změnit.Je to o přístupu pana Krátkého. Stal se z něho protivný a někdy až arogantní člověk.Pokud dokáže lidem v klubovně říci" Běžte do pr..le, táhněte domů, pivo Vám nenaleju" a to i v přítomnosti dětí / tento výraz používá docela často/ musí čekat, že si toto lidé nenechají líbit. O dalších věcech a o tom , jak se k nám chová raději nebudu mluvit. Nemůžeš se divit, že po fotbale jdeme raději do jiné hospody, i když bychom rádi zůstali dole. Prostě to nejde. Nenecháme se urážet.At si tam je sám.


 • 9. 6. 2012 11:18
  Praslička Petr
  ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ ZE SPORTBAREM.

  JE MI ÚDIVEM JAK JSOU VŠICHNI PŘESVĚDČENI O CHYBĚ NA STRANĚ PANA KRÁTKÉHO , ALE TI KTEŘÍ PÍŠÍ TYTO VÝLEVY BY SI TO MĚLI ZKUSIT A POZNALI BY CO TO OBNÁŠÍ . NEBUDU VÁM ŠAHAT DO SVĚDOMÍ PÁNI FOTTBALISTÉ ALE VAŠE CHOVÁNÍ TAKÉ NEBYLO VŽDY IN . A JESTLI VÁS HONÍ MLSNÁ TAK TO STAČÍ ŘÍCT PŘEDEM JINÁČ SE VŠE VYHODÍ KDYŽ CHODÍTE ZA PENÍZE JINAM . TAK DOBŘE TAK JÁ PŮJDU TOČIT PIVO KDYŽ MI TO DOVOLÍTE JU?


 • 7. 6. 2012 8:49
  Martin
  Sportbar

  Naprosto souhlasím s tímto názorem. On ten přístup je vidět již na tom, že se na těchto stránkách pan Krátký ani nesnaží nijak reagovat.


 • 4. 6. 2012 19:18
  Jan Píša
  Sportbar

  Dobrý den. Mluvím pouze za sebe, je to můj názor a věřím, že s tím spousta lidí souhlasit nebude. Přesto mě nebaví zde jen číst a tak se přidám do diskuze ohledně fungování Sportbaru. Na kvalitu piva si stěžovat nebudu i když bych mohl. Fronty na pivo vznikají při každém zápase áčka, ale i béčka. Sám jsem si již nekolikrát postál ve frontě. Spousta známých i kamarádů si radši v poločase áčkového zápasu ani nic dát nejde, protože by nestihl začátek poločasu druhého, kvůli nemizící frontě. Ono je hrozně těžké si 5 minut před poločasovou přestávkou roztočit 5-10 piv a pak už jen dotáčet. Nehledě na to, že znám již minimálně 5 lidí, kteří na zápasy nechodí kvůli nepříjemné obsluze. A ještě trochu k tématu jídla. Klobása? Ano, ta se dělá všude, ale proč ne něco k tomu? Párkrát jsem zažil, že se dělalo uzené, nebo nějaké plátky a vždy se to setkalo s úspěchem, ale jakoby si to někdo vyložil přesně naopak a příště zase jen klobásy. O rozporech fotbalistů s obsluhou se vyjadřovat nebudu, osobně radši půjdu na pivo jinam, kde se ke mě chovají jako k opravdovému zákazníkovi. Sportu zdar a fotbalu zvláště


 • 31. 5. 2012 9:17
  Jiří Horák - Moderátor
  Výběrové řízení - pro Johna

  Pane Johne, není mi jasné, proč považujete výběrové řízení na nájemce klubovny za "neprůhledné". Vše bylo řádně zveřejněno a je k dohledání i zde na webu. V zápise za zasedání je i to, jak který zastupitel hlasoval. Zasedání zastupitelstva je veřejné a pokud vím, tak nikdo, koho bych mohl považovat za Johna, se ho nezúčastnil. O výsledek jste se zajímal již před časem prostřednictvím Návštěvní knihy, tehdy jsem Vám odpověděl a nabídl podrobné informace při osobní návštěvě. Nepřišel jste. Ono je totiž nejjednodušší v pohodlí anonymity diskutovat o tajemných nepravostech.
  Pro diskutující na téma kvalita obsluhy v klubovně: je samozřejmě dobře, že zde o čemkoli diskutujete, ostatně, proto bylo toto fórum zřízeno. Jinak ale souhlasím s názorem uvedeným v jednom příspěvku níže, totiž že diskuze zde nic neřeší. Je možné, že někteří zastupitelé toto fórum ani nečtou. Pokud chcete skutečně něco řešit a za svým názorem si stojíte, pak svůj názor na věc napište do dopisu adresovanému zastupitelstvu. Dopis pak bude standardní cestou projednán a - pokud bude podepsán - dostanete na něj odpověď.
  S pozdravem Jiří Horák


 • 31. 5. 2012 6:56
  Michal
  Chlazení

  Tak teď jsem se opravdu pobavil. Jste opravdový hrdina pane Mul, když se pod takovou kravinu podepíšete :-))).


TOPlist