RSS Přihlásit se k odběru novinek znak minimapa

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3
Od 3.8.2020 lze žádat o příspěvek na nádrž na dešťovou vodu
4 5 6
Přerušení dodávky elektřiny - čtvrtek 6.8.2020
7 8 9
10 11 12
V Hospodářských novinách vyšel článek "Obce marně čekají na miliony na odkup vodovodů..."
13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Posvícenský nohejbalový turnaj
Vysocké posvícení 2020
30
31 1
Prosíme o bezhotovostní platby
2 3 4 5 6
Klubové zkoušky retrieverů
Drobečková navigace

Úvod > Zpravodaj > Diskuze > Diskuze - původní > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Pravidla diskuzního fóra

Cílem tohoto fóra je poskytnout prostor, kde se lidé mohou setkávat a vyměňovat si své názory, zkušenosti, rady či postřehy.
Aby tento prostor mohl existovat, musí v něm platit určitá pravidla. Tím, že člověk vstupuje do diskuse, vyjadřuje souhlas s těmito pravidly a zavazuje se je dodržovat. V opačném případě si administrátor vyhrazuje právo bez předchozího upozornění mazat nevhodné příspěvky či jejich části popř. odepřít přístup tomu, kdo je opakovaně porušuje.
Základní pravidla jsou tři:
1. dodržování zákonů (porušením zákona je např. vyzývání k násilí či potlačování práv, hanobení rasy, národa a přesvědčení),
2. zákaz zneužívání tohoto prostoru ke spamování či komerčním aktivitám
3. a zejména obyčejná slušnost.
Připomínám, že pro seriózní diskuzi je dobré se podepsat pravým jménem.

Ing. Jiří Horák, starosta obce

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
 • 26. 4. 2012 14:13
  Krutišová
  Ad Vysočák 3

  Snad se tady nebudeme bavit o tom, co je standard - tudíž minimum zákonem dané. Ale o právech dítěte. Neznám obec, která by měla MŠ jen pro předškoláky. My už naštěstí děti přehlášené do HK máme, takže teď jen vydržet do zápisu. K.


 • 28. 4. 2012 15:47
  fanoušek fotbalu
  Fotbal

  Dobrý den. Chtěl bych se zeptat pana starosty proč nevyhlašuje ve vysockém rozhlase mistrovká utkání A týmu Vysoké? Vždyť jste byli oceněni jako fotbalová obec roku, ale nutno říct, že by si to spíše zasloužilo název fotbalový tým roku, protože nepropagovat chloubu jinak bezvýznamné Vysoké je ostuda na ntou. Hlavně, že každý obchodník, který sem přijede prodávat cokoliv je 4x denně vyhlášen.


 • 28. 4. 2012 21:35
  fanoušek fotbalu
  Fotbal

  Dnes jste si asi trošku přispal. Starosta dnešní fotbal v místním rozhlase vyhlašoval.


 • 30. 4. 2012 14:20
  Jiří Horák - Moderátor
  Hlášení rozhlasem

  Dobrý den, pravidelně vyhlašuji každé fotbalové utkání, tedy nejen A-týmu, ale i B-týmu, dorostu i žáků. Rozhlas programuji většinou v pátek (hlášení pak probíhá ze záznamu), nejčastěji na základě informací z webových stránek klubu FK Vysoká nad Labem. Je ovšem možné, že některé utkání je např. zrušeno či přeloženo a já na to nereaguji, protože o tom nevím. Proto napíšu i zde to, co opakovaně nabízím vedení FK Vysoká nad Labem (zatím většinou marně): napište mi, prosím, text hlášení v rozhlase a pošlete mi ho alespoň dva dny předem (nejlépe do pátku), spolu s požadavky na termín a hodinu vyhlášení, stačí E-mailem nebo SMS. Já to velmi rád vyhlásím. A text bude Váš a bude aktuální.
  S pozdravem Jiří Horák


 • 30. 4. 2012 22:31
  naštvaný vysočák
  čarodejnice

  S kamarády a sousedy jsme se již týden těšili, jak si užijeme pálení čarodejnic a trošku zapaříme. Skutečně akce, jak vyšitá. Na pivo se čekaly hodinové fronty a Votrok byl asi do půl osmé. Svijany nepijeme, takže jsme šli domů a pařime doma. Cestou jsme potkávali mnoho odcházejících lidí, kteří nadávali jako my. Proč obec dělá takové akce, když nemá zajištěné základní občerstvení. Hlavně že se hlásí, občerstvení zajištěno. Kdy už v klubovně uděláte pořádek, aby vše fungovalo. S timto jsme se tam nesetkali poprvé a někdy i s velkou arogancí obsluhy. Příští rok si čarodejnice zajistíme někde jinde.
  čarodějové


 • 1. 5. 2012 7:58
  bývalý čaroděj
  bývalý čaroděj

  Tato situace se opakuje každý rok, z toho důvodu již na tyto akce nechodíme.


 • 1. 5. 2012 11:21
  Petr zákoutský
  pozorovatel akce

  K akci kterou uspořádala obec ve Vysoké nad Labem bych chtěl podotknout, že se jevila velice dobře po stránce komerčně pořádaných akcí,na kterých jsou fronty na pivo zcela běžná věc.Vezměte si ku příkladu hokejová utkání, při kterých jste rádi, že mezi třetinami urazíte jeden kus z nevkusného kelímku.Také koncerty i jiné hromadné akce nejsou výjimkou.Po této stránce tato akce myslím v pohodě.Jedinou připomínku bych měl k trampolínám, které patrně obec v dobrém úmyslu postavila pro pobavení dětí, kterých tu bylo dostatek a které nikterak netrpěly a o které by nám mělo jít především.Tyto trampolíny zde byly provozovány bez dohledu obecních čarodejnic, které patrně stály ty fronty na pivo,takže hrozilo nebezpečí úrazů,nebo zničení trampolíny, která byla dosti pod náporem.Viděl bych to na lepší organizaci ze strany obce, která mohla využít svých zaměstnanců nebo i dobrovolníků, kteří mohli dětem zajist zábavu ve formě soutěží se zapojením rodičů. Jinak je moc fajn,že obec takovéto akce pořádá,protože zde dochází k seznamování a leckdy i k navázání přátelství.
  Nashle na příštích čarodejnicích.


 • 2. 5. 2012 8:03
  Konopásek
  Fronty na občerstvení

  Dobrá den, nejsem z Vysoké. Známí mě pozvali na čarodějnice k vám. Akce pěkná, program pro děti atd. Jen to občerstvení bylo evidentně nezvádnuté. Je přece jasné, že v takovém vedru budou mít lidi žízeň. Názor diskutujícího, že na komerčních akcích jsou fronty normální, je zcela špatný, prtože tohle přece něměla být komeční akce. Nebo ano? Přitom stačilo tak málo - např. postavit někde stranou další výčep (chlazení na pivo mám doma i já) a točit tam třeba jen kofolu pro děti. Nebo další druh piva, protože Svijany někomu nechutnají. Odcházel jsem po osmé hodině, spolu se mnou spousta nasr***ných lidí, kteří si pak dávali pivo v horní hospodě. A dokonce si ho pak nosili i dolů.
  Tak to příště zkuste ošéfovat nějak lépe, jinak je u Vás pohoda.
  Petr Konopásek.


 • 2. 5. 2012 8:59
  Jaroslav Jonák
  Pálení čarodějnic

  Čtu diskusi k čarodějnicím a oceňuji názory, které mají podpis a nejsou anonymní. Pořádání takovýchto akcí je organizačně velmi náročné, obzvlášť, když pořadatel musí odhadovat, kolik lidí asi příjde, jak moc budou jíst a pít, jaké bude počasí, atd., atd. Ano, fronty na pivo byly a to hlavně anonymní diskutující "čarodějové" kritizují, ale to tam nebylo nic pozitivního? Jídlo nemělo chybu, děti se vydováděly a málo komu se chtělo domů. Takže si myslím, že negativně hodnotit takhle velkou akci jen podle fronty na pivo není na místě. Na akce do Vysoké chodíme téměř pravidelně a budeme chodit i nadále.


 • 2. 5. 2012 9:22
  Lapáčkovi
  školka

  Přeji dobrý den,
  vracím se ještě znovu k tématu školky a chci se zeptat, zda se skutečně neplánuje nějaké společné jednání na toto téma? Čas nám strašně běží, za 14 dní jsou zápisy v HK a je velmi málo času na rozhodnutí. Čekáte-li pane starosto na vyjádření magistrátu, neodpoví jisto jistě dříve, než budou sami v HK vědět, kolik vlastně mají či nemají volných kapacit, tzn. třeba až za dva měsíce. Ale my Váš názor na případné rozšíření místní školky potřebujeme znát dříve. Nenuťte nás k tomu nejhoršímu přehlašovat své děti (tady tak spokojené) do Hradce (i když obci tím tak zajisté vytrhneme trn z paty, což se možná předpokládá). Děkujeme za odpověď, Lapáčkovi